Tramps: ASV un Krievijas attiecības – zemākajā punktā

Komentāri
Tramps: ASV un Krievijas attiecības – zemākajā punktā
Foto: LETA

Augot spriedzei ASV un Krievijas attiecībās, kā arī cerot rast risinājumu Sīrijas konfliktam, ar ASV prezidentu Donaldu Trampu ticies NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Līdzīgi kā teju pirms nedēļas, krasi mainot savu viedokli par Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, Donalds Tramps mainījis savu retoriku attiecībā pret NATO. Pretēji vienam no saviem skaļākajiem priekšvēlēšanu kampaņas vēstījumiem, Tramps sacīja, ka NATO “vairs nav novecojusi” un veiksmīgi palīdz cīņā ar terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Tramps komentējis ASV un Krievijas attiecības laikā, kad Maskavā tikās abu valstu ārlietu ministri un preizidents Vladimirs Putins.

Vladimirs Putins intervijā norādījis, ka iepriekš pastāvošā uzticība, kas bija abu valstu starpā, izkūpējusi gaisā līdz ar Amerikas Savienoto Valstu uzbrukumu Sīrijas aviobāzei.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl