Tramps: ASV un Krievijas attiecības – zemākajā punktā

Komentāri
Tramps: ASV un Krievijas attiecības – zemākajā punktā
Foto: LETA

Augot spriedzei ASV un Krievijas attiecībās, kā arī cerot rast risinājumu Sīrijas konfliktam, ar ASV prezidentu Donaldu Trampu ticies NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Līdzīgi kā teju pirms nedēļas, krasi mainot savu viedokli par Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, Donalds Tramps mainījis savu retoriku attiecībā pret NATO. Pretēji vienam no saviem skaļākajiem priekšvēlēšanu kampaņas vēstījumiem, Tramps sacīja, ka NATO “vairs nav novecojusi” un veiksmīgi palīdz cīņā ar terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Tramps komentējis ASV un Krievijas attiecības laikā, kad Maskavā tikās abu valstu ārlietu ministri un preizidents Vladimirs Putins.

Vladimirs Putins intervijā norādījis, ka iepriekš pastāvošā uzticība, kas bija abu valstu starpā, izkūpējusi gaisā līdz ar Amerikas Savienoto Valstu uzbrukumu Sīrijas aviobāzei.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl