Komentāri

Kārtējo reizi par Krievijas prezidenta Vladimira Putina aizstāvi uzmeties jaunais Baltā nama saimnieks – Donalds Tramps. Uz žurnālista pārmetumu, ka ASV prezidents izsaka cieņu slepkavam, Tramps atbildēja, ka arī pati Amerika nav tik nevainīga. Amerikāņu žurnālista izteikumi aizvainojuši Kremli, un tas tagad sagaida Putinam adresētu atvainošanos.

Intervijā telekanāla ”Fox News” žurnālists Bils O’Reilijs vaicāja, kāpēc Putins izpelnījies tik lielu Trampa cieņu. “Viņš ir savas valsts vadītājs. Uzskatu, ka labāk uzturēt labas attiecības ar Krieviju nekā sliktas. Ja Krievija mums palīdzēs sakaut “Islāma valsti”, kas ir milzīga cīņa, tā ir laba lieta. Bet es nezinu, vai man ar viņu saskanēs,” norāda Tramps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz žurnālistu iebildumu, ka Putins ir slepkava, Tramps metās aizstāvēt Krievijas prezidentu: “Mums ir daudz slepkavu. Vai jums šķiet, ka mūsu valsts ir tik nevainīga?” Reaģējot uz to, raidījuma vadītājs norādīja, ka viņš Amerikā nezinot nevienu valsts vadītāju, kurš būtu slepkava. Savukārt Tramps pēc šīs replikas pievērsās Irākai: “Paskatieties, ko mēs esam izdarījuši. Pieļauts daudz kļūdu. Es biju pret karu Irākā jau pašā sākumā.”

Amerikāņu žurnālista apgalvojumus Kremlis nodēvējis par nepieļaujamiem un aizvainojošiem. “Ir nepieļaujami, ka šādi vārdi nāk no “Fox” kanāla žurnālista. Ja godīgi, sagaidām prezidentam adresētu atvainošanos no tādas cienījamas kompānijas kāds ir “Fox News”,” norādījis Putina runasvīrs Dmitrijs Peskovs.

Šajā pašā intervijā Tramps vēlreiz arī runāja par aizdomām, ka prezidenta vēlēšanās miljoniem cilvēku balsojuši nelikumīgi, proti, ka vēlētāju reģistrācijas sarakstos parādās nepilsoņu vai pat mirušu cilvēku vārdi. Tramps viceprezidentam Pensam uzdevis vadīt komisiju, lai to izmeklētu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl