Komentāri

Viesuļvētra Irma ir sasniegusi ASV Floridas štata dienviddaļā esošās salas. Meteorologi informē, ka šobrīd tā klasificējama kā ceturtās kategorijas viesuļvētra. Sagaidāms, ka tuvāko stundu laikā, virzoties gar Floridas līča piekrasti, vēju ātrums būs līdz 60 metriem sekundē.

Līdz šim vētra nodarījusi plašus postījumus Karību jūras salās, kur gājuši bojā vismaz 25 cilvēki. Floridā amatpersonas brīdinājušas vairāk nekā sešus miljonus cilvēku pamest savas dzīvesvietas un meklēt drošāku patvērumu. Kāda amatpersona pat izteikusies, ka palikšana Floridas piekrastes salās būtu pielīdzināma pašnāvībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par vētras nopietnību brīdinājis arī Baltā nama saimnieks Donalds Tramps.

 

Donalds Tramps
ASV prezidents

Šī ir vētra ar patiešām milzīgu iznīcinošu spēku. Un es aicinu visus, kas atrodas tās ceļā, sekot instrukcijām un doties prom.

Floridas dienvidos jau vairāk nekā 400 tūkstoši cilvēku jau palikuši bez elektrības un gaidāms, ka situācija vēl vairāk pasliktināsies, kad sauszemi sasniegs arī viesuļvētras centrs.

Meteorologi prognozē, ka orkāna centrs skars Sentpītersbergu, taču ne Tampu un Maiami, kā tika prognozēts iepriekš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl