Komentāri

Viesuļvētra Irma ir sasniegusi ASV Floridas štata dienviddaļā esošās salas. Meteorologi informē, ka šobrīd tā klasificējama kā ceturtās kategorijas viesuļvētra. Sagaidāms, ka tuvāko stundu laikā, virzoties gar Floridas līča piekrasti, vēju ātrums būs līdz 60 metriem sekundē.

Līdz šim vētra nodarījusi plašus postījumus Karību jūras salās, kur gājuši bojā vismaz 25 cilvēki. Floridā amatpersonas brīdinājušas vairāk nekā sešus miljonus cilvēku pamest savas dzīvesvietas un meklēt drošāku patvērumu. Kāda amatpersona pat izteikusies, ka palikšana Floridas piekrastes salās būtu pielīdzināma pašnāvībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par vētras nopietnību brīdinājis arī Baltā nama saimnieks Donalds Tramps.

 

Donalds Tramps
ASV prezidents

Šī ir vētra ar patiešām milzīgu iznīcinošu spēku. Un es aicinu visus, kas atrodas tās ceļā, sekot instrukcijām un doties prom.

Floridas dienvidos jau vairāk nekā 400 tūkstoši cilvēku jau palikuši bez elektrības un gaidāms, ka situācija vēl vairāk pasliktināsies, kad sauszemi sasniegs arī viesuļvētras centrs.

Meteorologi prognozē, ka orkāna centrs skars Sentpītersbergu, taču ne Tampu un Maiami, kā tika prognozēts iepriekš.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl