Komentāri
Trampam pietiek balsu, lai iegūtu savas partijas nomināciju startam ASV prezidenta vēlēšanās
Foto: EPA / LETA

Donalds Tramps ir nodrošinājis pietiekamu delegātu balsu skaitu, lai iegūtu savas partijas nomināciju startam ASV prezidenta vēlēšanās, kur viņa sāncense, visticamāk, būs Demokrātu partijas pārstāve Hilarija Klintone.  

Nekustamo īpašumu magnāts, miljardieris Tramps, ir jau par vienu balsi pārsniedzis nepieciešamo 1237 balsu skaitu. Paredzams, ka gaidāmajās priekšvēlēšanās piecos štatos, kas notiks 7. jūnijā, Tramps iegūs vēl 303 balsis, bez problēmām nodrošinot Republikāņu partijas nomināciju jūlijā gaidāmajā partijas konventā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl pagājušogad daudzi smīkņāja par Trampa cerībām uz Baltā nama saimnieka krēslu, taču dažu mēnešu laikā viņam izdevās apsteigt 16 citus pretendentus startam novembrī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās. Tiek ziņots, ka savai kampaņai miljardieris iztērējis vien 57 miljonus dolāru, no kuriem 43 bijuši viņa paša nauda.

Salīdzinājumam – Floridas gubernators Džebs Bušs, kurš izstājās no cīņas jau pirms trim mēnešiem, iztērēja četras reizes vairāk.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl