Trampa znots nonācis FIB uzmanības lokā sakarā ar saistību ar Krieviju

Komentāri
Trampa znots nonācis FIB uzmanības lokā sakarā ar saistību ar Krieviju
LETA/AFP

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidenta Donalda Trampa mājās Vašingtonā turpinās viņa nedienas ar izmeklēšanas iestādēm.

ASV prezidenta znots un padomnieks Džareds Kušners nonācis Amerikas Federālā izmeklēšanas (FIB) biroja uzmanības lokā izmeklēšanā par Krievijas iespējamo iejaukšanos prezidenta vēlēšanās. Kušners ir Trampa meitas Ivankas vīrs, un viņš pašreiz tiek uzskatīts par otro ietekmīgāko cilvēku Baltajā namā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ASV mediji vēsta, ka Kušnera rīcībā esot informācija, kas ir nozīmīga šai izmeklēšanai. Viņa advokāts jau paziņojis, ka Kušners ir gatavs sadarboties ar izmeklētājiem un sniegt liecības. Tas gan nenozīmējot, ka Kušneru FIB tur aizdomās kādā noziegumā, taču izmeklēšana līdz ar to skārusi Trampa tuvāko cilvēku loku.

Izmeklētāji pēta vairākas Kušnera tikšanās ar Krievijas vēstnieku Vašingtonā Sergeju Kisļaku un kādu Krievijas baņķieri pagājušajā gadā. ASV izlūkdienestiem ir aizdomas, ka Kremlis apzināti iejaucās Amerikas priekšvēlēšanu cīņās, lai palīdzētu republikāņu kandidātam Trampam vēlēšanās uzvarēt.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl