Komentāri
Trampa un prostitūtu video ir izdomājums; Kremlis noliedz šāda kompromāta eksistenci

Kremlis paziņojis, ka informācija par Krievijas amatpersonu rīcībā esošu kompromitējošu materiālu apkopojumu par jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu ir pilnīgas muļķības.

Otrdien divas ASV amatpersonas pavēstīja, ka četru ASV izlūkdienestu vadītāji pagājušonedēļ Trampam prezentējuši slepenus dokumentus, kuros iekļauta nepārbaudīta informācija par to, ka Krievijas specdienestu rīcībā ir kompromitējoša informācija par jaunievēlēto prezidentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izskanējis, ka runa ir par kādā Maskavas viesnīcā uzņemtu video, kurā iesaistītas prostitūtas un Tramps. Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peskovs uzsvēra, ka šāda informācija, visticamāk, laista klajā ar mērķi vēl vairāk destabilizēt ASV un Krievijas attiecības, kas jau šobrīd atrodas viszemākajā līmenī kopš aukstā kara laikiem. Pēc viņa teiktā, Krievijas mērķis nav vākt kompromitējošus materiālus, bet gan fokusēties uz attiecību uzlabošanu ar ārvalstu partneriem.

Šodien preses konferencē ASV arī Donalds Tramps atzina, ka informācija par Krievijas rīcībā esošiem kompromitējošiem materiāliem ir viltus ziņas. ”Tas ir nožēlojami. Es iepazinos ar šiem materiāliem ārpus minētās tikšanās. Tās ir viltus ziņas. Tas ir viltojums. Nekas tāds nenotika,” citēts Tramps.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl