Trampa suvenīri tiek izpirkti, īpaši populārs ir tualetes papīrs ar viņa attēlu; Kristīnes 9. dienasgrāmata

Pievienot komentāru

Klāt ilgi gaidītā vēlēšanu diena. Tas nozīmē, ka cilvēki dodas uz iecirkņiem, bet mediji, bukmeikeri un finanšu tirgi mēģina paredzēt, kuru amerikāņi izvēlēsies!

Un galvenais iemesls, kāpēc Hilarijai līdz šim tik grūti klājās, bija tas, ka cilvēki viņu uztvēra kā noziedznieci, jo viņa darba e-pastu sarakstē bija izmantojusi savu privāto e-pasta kasti, kamēr ieņēma Valsts sekretāres amatu.

Tagad, kad FIB izmeklēšanu pret viņu izbeidzis, izredzes uzvarēt Hilarijai ir atjaunojušās, un viņa arī tiek saukta par ticamāko nākamo ASV prezidenta amata kandidātu.

Šeit, Vašingtonā, izteikti jūtams atbalsts Klintonei. Tik ļoti, ka par Trampu vašingtonieši klaji ņirgājas – apdrukā tualetes papīru un citus suvenīrus ar viņa seju. Piesmieta tiek gan viņa ādas krāsa, gan matu sakārtojums, gan runas veids.

Un, kas interesanti, līdz vēlēšanu dienai viņa suvenīri bija izķerti!

Beta Lenarda, suvenīru veikala pārdevēja

Mums ir Donalda Trampa tualetes papīrs, skatlogā palicis ir pavisam nedaudz. Kopumā bija kādi 300 ruļļi, visi gandrīz izpirkti. Mums bija pildspalva ar Donalda galvu, kad to nospieda, skanēja viņa slavenie izteicieni – ”Es uzcelšu sienu”, ”Viņi par to samaksās”, ”Es būšu lieliskākais prezidents”. Tāpat arī Donalda Trampa spaidāmās galvas, lai noņemtu stresu. Pasūtījām vēl, bet visu izpirka. Mums ir suņu mantas ar Hilariju, ar Trampu izpirktas. Suns tās plosa, bet kaķi, savukārt mīlinās ar tām, bet arī tās ar Donaldu izpirktas. Mums ir ”nacionālais apkaunojums” ar Donaldu, ļoti populārs. Mums bija ”mazo roku ziepes”, tās bija labas. Un tad mums ir poga, kuru nospiežot, skan visas Trampa frāzes – ”Padarīsim Ameriku atkal varenu”, ”Hilarija bija sliktākā valsts sekretāre”, ”Mēs uzvarēsim ar tādu pārsvaru, ka visi būs šokēti”.

Foto

Lasi vēl