Trampa sieva pirmo reizi komentējusi sava vīra izteikumus par sievietēm

Komentāri
Trampa sieva pirmo reizi komentējusi sava vīra izteikumus par sievietēm
AFP/SCANPIX

Skandalozā miljardiera, ASV republikāņu prezidenta amata kandidāta Donalda Trampa sieva Melānija Trampa pirmo reizi publiski komentējusi sava vīra 10 gadus senos izteikumus par sievietēm.

Viņa atzinusi, ka vīra izteikumi ir nepieņemami, taču tas cilvēks, kurš runā 10 gadus vecajā video ierakstā, neesot tas Tramps, ko viņa pazīst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šie vārdi – arī man tie bija aizskaroši un nepatīkami, bet viņš man atvainojās, un es to pieņēmu. Viņš nav tāds,” pauda Melānija Trampa.

Foto: Melānija Trampa starmetī

Vaicāta par to, vai, viņasprāt, ir pieņemami tas, ka Tramps savās kampaņās nomelno savas sāncenses Hilarijas Klintones vīra Bila Klintona pagātni, Melānija norādīja, ka arī viņas pagātne Klintones kampaņās ir nomelnota.

”Viņi jau šo iesāka, kampaņas sākumā izceļot manas fotogrāfijas no laika, kad biju modele. Viņi pauda, ka tāda nevar būt ASV pirmā lēdija. Tās bija vecas fotogrāfijas, bet es lepojos ar to, ko es darīju. Es strādāju ļoti smagi,” pauda Trampa kundze.

Atgādinām, ka Melānija iepriekš ieguva sliktu slavu, jo savā uzrunā pirms Republikāņu konventa uzstājās ar runu, kas bija teju identiska  Mišelas Obamas uzrunai, ar ko viņa pirms astoņiem gadiem uzstājās Denverā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl