Trampa sazināšanās ar Taivānu pamatīgi sanikno Ķīnu

Komentāri
Trampa sazināšanās ar Taivānu pamatīgi sanikno Ķīnu

Jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa sazvanīšanās ar Taivānas līderi nopietni saniknojusi Ķīnu.

Ķīna Taivānu uzskata par savas teritorijas daļu, kas gaida atkalapvienošanos. Pekina skarbi nosodījusi Vašingtonu, norādot, ka jebkāds ASV atbalsts iespējamai Taivānas neatkarībai būtu aizvainojošs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tramps savu rīcību aizstāvējis, Twitter ierakstā norādot, ka nesaprot, kādēļ nedrīkst pieņemt apsveikuma zvanu no Taivānas.

Vašingtona pārtrauca diplomātiskās attiecības ar Ķīnas Republiku Taivānā pirms 37 gadiem. Tramps kļuvis par pirmo ASV līderi, kurš, kopš tā brīža atļāvies sarunāties ar Taivānas prezidentu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl