Komentāri
Trampa popularitātes reitings turpina krist, FIB uzsāk pārbaudi par saikni ar Krieviju
Foto: AFP / LETA

Tikmēr kārtējā taisnošanās Baltā nama preses sekretāriem. Viņi nu spiesti izlocīties, ka rokasspiediens, ko Tramps Vācijas kancleres vizītes laikā atteica Merkelei, neesot domāts kā nedraudzīgs žests.

Skaidrojot Trampa rīcību, izrādās, ka viņš gluži vienkārši neesot dzirdējis jautājumu. Nez, vai tas glābs lejupslīdošo Trampa reitingu – nu jau viņu atbalsta vien trešā daļa amerikāņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Federālais Izmeklēšanas birojs apstiprinājis, ka uzsākta pārbaude par iespējamajiem Krievijas centieniem ietekmēt pagājušā gada ASV prezidenta vēlēšanas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl