Trampa nokļūšana tik tuvu ASV prezidenta amatam ir trauksmes zvans Eiropai, uzskata Lūkass

4 komentāri

Tik klaunveidīga cilvēka kā Donalds Tramps nokļūšana tik tuvu ASV prezidenta amatam ir trauksmes zvans Eiropai.

Tas signalizē, ka Eiropai daudz vairāk jārūpējas par savu drošību nekā līdz šim. Tā intervijā LNT Ziņām norāda Baltijas valstu eksperts, žurnāla The Economist apskatnieks Edvards Lūkass, kurš ieradies Latvijā uz Rīgas konferenci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liels kaitējums ir nodarīts jau pašlaik tikai tā fakta dēļ, ka Tramps ir nokļuvis tuvu uzvarai. ASV kā pasaules svarīgākās un apbrīnojamākās demokrātijas tēls ir tiešām cietis, jo tik klaunveidīgs, nepatīkams un nezinošs cilvēks ir nokļuvis tik tuvu prezidenta amatam. Mums ir iemesls satraukumam, ne tikai šajā reģionā, bet visā Eiropā. Tomēr varbūt tas ir labi, varbūt šis ir trauksmes zvans, ka mēs esam uz Ameriku akli paļāvušies pārāk ilgu laiku. 20 gadus mēs esam sagaidījuši, ka Amerika mūs aizstāvēs, lai gan mēs paši esam lielāki un bagātāki nekā Amerika.

Video

TOP komentāri

 • Linda
  +2 +2 0

  Linda

  Šo lietu es reāli nesaprotu.Visu laiku Tramps is dzīvojis ASV un sapelnīji savus miljardus biznesā,bet Hilarija 30 gadus darbojusies valsts aparātā savā labā palīdzot saviem dāsnajiem sponsoriņiem.Reāli ko viņa ir izdarījusi cilvēku labā nekur nevar saskatīt.Saskatīt var tikai to,ka viņa pieņem nepareizos lēmumus atkal un atkal.Neredzu neko traku ,ja Tramps negrib karu,vai tad mēs visi to negribam.Neredzu neko traku,ka Tramps grib uzbūvēt viss stiprāko militārparku pasaulē.Kas Tur ir tik slikts?
  Saprotu to,ka tie cilvēki kuri negrib domāt un negrib paskatīties mazliet tālāk par savu smilškasti ir par Hilariju.
 • Tētuks
  +1 +1 0

  Tētuks

  Kam bail var mežos rakt bunkurus,kā jeņķi jauto dara,bet jābaidās ir,iedomājietes,tagad Putins draudzējas ar Turkiem,un ja viņš palūdz Turkiem izstāties no NATO,tad NATO ēras laiks būs beidzies,jo Turki ir otra lielākā NATO armija,un jeņķu armija pati aizbēgs no eiropas un mūsējie varēs sūkāt kautkam un ļoti daudz.
 • Vallenbergs
  +1 +1 0

  Vallenbergs

  saka klauns Lūkass.... viņam tikai trockisti, vispasules zilā revolūcija un transnacionālo koorporāciju diktāts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl