Komentāri

Mākslai nav robežu, un tā ir visur. Šo vispārzināmo patiesību apliecinājis arī kāds amerikāņu mākslinieks, kurš savu dzīvojamo māju ietinis folijā. Tiesa, ne visiem šķiet, ka tā tiešām ir māksla.

Mākslinieka Pjotrs Jamovskis, kurš mitinās Teirponspringsā, Floridas štatā, un noklājis savu dzīvesvietu viscaur ar parasto virtuvē izmantojamo alumīnija foliju. Jamovskis ir strādājis ļoti rūpīgi un uzmanīgi un no oriģinālās mājas fasādes krāsojuma nav redzams pat kvadrātcentimetrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mākslinieka mērķis nav bijis savu mājvietu padarīt svaigāku vai pasargāt no nepatīkamām smakām. Viņš alumīnija foliju izmantojis kā māksliniecisku mediju, lai radītu vides mākslas darbu dzīvīgajā Floridas ainavā. Janovskis uzskata, ka šajā gadījumā sudrabainā struktūra ir lielisks kontrasts dabas spēkam.

Tiesa ne visi mākslinieka veikumu novērtē atzinīgi. Tuvākais kaimiņš uzskata, ka Jamovskis ir izkropļojis savu īpašumu. Pēc viņa domām, māksliniekam vajadzēja likt savu talantu lietā garāžā apgleznojot audeklus.

Tomēr ir kritiķi, kas atzīst, ka saskata šajā projektā mākslas darbu. Par spīti tam, ka folija nams viņiem nepatīk, tas ir tik neparasts, ka liekot apstāties un padomāt.

Skaties video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl