Traģiskajā sprādzienā Lesterā bojā gājusi viesstrādniece no Latvijas

3 komentāri
Traģiskajā sprādzienā Lesterā bojā gājusi viesstrādniece no Latvijas
AP/EPA/REUTERS/LETA

Anglijas policija trešdien paziņojusi, ka 25. februārī Lesterā notikušajā sprādzienā bojāgājušo vidū ir arī Latvijas valstspiederīgā Viktorija Ljevleva, kura tobrīd atradās savā darbavietā.

Jau vēstīts, ka eksplozija nogranda kādā ēkā, kuras pirmajā stāvā bija veikals, bet virs tā – vairāki dzīvokļi. Ēkas gruvešos glābēji atrada vairākus cilvēkus, pieci no tiem, tostarp Viktorija, neizdzīvoja.

Latvijas valstspiederīgā uzspridzinātajā poļu veikaliņā strādāja tikai otro dienu, raksta britu “Mirror”. Nelaimes brīdī tirdzniecības iestādē atradās arī tās īpašnieks – 33 gadus vecais Arams Kurds. Neilgi pirms eksplozijas Arams devās uz noliktavas telpām, lai paķertu alu sev un darbiniecei. Tad atskanēja sprādziens, Arams izdzīvoja, bet veikala pārdevēja Viktorija gāja bojā.

Mirušo vidū ir vēl arī 46 gadus veca sieviete un viņas 18 un 17 gadus vecie dēli – visi trīs dzīvoja virs veikala, kā arī viena no dēla draudzenēm – 18 gadus veca meitene.

Tikmēr britu “The Guardian” ziņo, ka policija aizdomās par notikušo ir aizturējusi trīs vīriešus. Lai arī tiek pieļauts, ka notikusi tīša ļaunprātība, policija noliedz, ka šis bijis terorakts.

Sprādziens Lesterā

3 komentāri