Traģiskā zemestrīce: Meksikā drupās cenšas atrast izdzīvojušos

0 Komentāru
Traģiskā zemestrīce: Meksikā drupās cenšas atrast izdzīvojušos
Reuters/AFP/AP/EPA/LETA

Zemestrīces satricinātajā Meksikā tūkstošiem glābēju un brīvprātīgo joprojām neatlaidīgi turpina pārmeklēt sagrauto ēku gruvešus ar cerību atrast izdzīvojušos.

Bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 234 cilvēkiem, vēl vairāki simti ievainoti, bet vēl vairāk cilvēku tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

Glābēji stāsta, ka plašas dabas stihijas skartās teritorijas nav izdevies apzināt, bet nemitīgi tiek saņemta jauna informācija, ka zem ēku gruvešiem iesprostoti simtiem cilvēku. Tāpat glābēji norāda, ka zem drupām vēl dzirdamas balsis.

 

Glābējs

Mēs nezaudējam cerību, ka cilvēki vēl ir dzīvi, mēs darām visu iespējamo, lai atrastu izdzīvojušos. Mēs nepadosimies. Kaimiņi no blakus mājas mums paziņoja, ka, piemēram, zem šiem gruvešiem varētu būt iesprostoti ap 50 cilvēku.

Trešdien Meksikas galvaspilsētu Mehiko un tās apkārtni satricināja 7,1 ballu spēcīga zemestrīce. Dabas stihijas skartajā reģionā dzīvo vairāk nekā 20 miljoni cilvēku, tāpēc amatpersonas neizslēdz, ka šī dabas katastrofa bojāgājušo skaita ziņā varētu pārspēt zemestrīci, kura 1985. gadā laupīja tūkstošiem dzīvību.

0 Komentāru