Komentāri
Traģiska vēsts – bojā gājusi 15 gadus vecā Olīvija, kuru tuvinieki izmisīgi meklēja pēc terorakta

15 gadus vecā Olīvija Kempbela, kuru izmisīgi gan sociālajos tīklos, gan ar televīzijas starpniecību meklēja viņas mamma, pretēji tuvinieku cerībām, tomēr Mančestras uzbrukumā ir gājusi bojā, ziņo britu mediji.

Agrā trešdienas rītā pēc vietējā laika Olīvijas mamma Šarlote Kempbela savā “Facebook” ierakstīja sēru vēsti – viņas meitiņa tagad dziedās eņģeļiem. “Mamma Tevi ļoti mīl,” vēsta ieraksts “Facebook”.

Olīvija pēc uzbrukuma Mančestrā, kurā nogalināti 22 un ievainoti 59 cilvēki, tika uzskatīta par vienu no 13 bezvēsts pazudušajiem. Viņas tuvinieki cerēja, ka laikā, kad notika sprādziens, meitene jau bija pametusi arēnu. Olīvija bija viena no tiem jauniešiem, kuru tuvinieki izmisīgi meklēja ar sociālo tīklu palīdzību.

Meitene koncertu kopā apmeklēja ar kādu draugu. Pēdējo reizi, kad mamma runāja ar meitu, bija īsi pirms koncerta sākuma. ”Viņa bija arēnā, tikko bija uzstājušies iesildītāji, un Olīvija teica, ka fantastiski pavada laiku un teica man ”paldies”, ka ļāvu viņai apmeklēt šo koncertu,” medijiem stāstīja Olīvijas māte.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka bojāgājušo vidū ir arī kāda astoņus gadus veca meitenīte un 18 gadus veca jauniete.

Tāpat jau vēstīts, ka šausmas Mančestras arēnā piedzīvoja arī kāda latviešu meitene Katrīna, kas dzīvo Lielbritānijā. Fiziski meitene nav cietusi, bet ir dziļā šokā, tā  stāstīja viņas mamma Jana Matuļone. Arī pati mamma tikai tagad sākusi aptvert notikušo.

Teroraktu piedzīvojusī jauniete Katrīna koncertā bija viena, bet mamma devās viņu sagaidīt pie Mančestras arēnas. Pa ceļam uz arēnu uzzinot par notikušo un pēc tam jau notikuma vietā dzirdot visus kliedzam par bumbas sprādzienu, un redzot asiņainos koncerta apmeklētājus, mammu Janu pārņēmis izmisums. Lasi tālāk šeit.

Lasi vēl