Komentāri
Traģiska autobusu avārija Ēģiptē; ir bojā gājušie
FOTO: LETA

Traģiskais negadījums noticis 50 kilometrus no kūrortpilsētas Šarmelšeihas. Saduroties diviem pasažieru autobusiem dzīvību zaudējuši 38 cilvēki, vēl 41 pasažieris guvis smagus ievainojumus.  

Glābšanas dienesti joprojām turpina darbu avārijas vietā. Amatpersonas norāda, ka bojā gājušo skaits var pieaugt, jo daudzi pasažieri vēl atrodas iesprostoti autobusos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd tiek veikta izmeklēšana. Izmeklētāji šobrīd patiesos avārijas iemeslus neatklāj, viena no sākotnējām versijām liecina, ka viens no autobusiem iespējams pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl