Traģiskā autoavārijā Polijā gājuši bojā seši cilvēki

Polijas ziemeļrietumos svētdien, 9. jūnijā, notikusi vairāku automašīnu sadursme, kurā gājuši bojā seši un ievainoti 16 cilvēki.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • kajamgajejs

    kajamgajejs

    kartejais padebilais furists, kas viniem vispar izsniedz tiesibas, latvija tas pats brauc ka pajolini ne sturet mak ne atrumu kontrolet, cik sava dzive esmu redzejis ta vini visi brauc ka bendarznieki, esmu redzejis ka cilveks galiga lopa labak brauc neka furisti, biezi vinus redzu ka brauc pa pretejam joslam likumos ka ari esmu redzejis daudzas reizes ka piekabes ir abgazusi kautkur uz cela aiz likumiem ( pat ari tuksas) krustojumos neskatas vai tur ir gajejs vai nav un biezi ir redzets ka apdzivojamas vietas brauc atrak neka vieglas masinas. viniem vaidzetu izdomat stingrakus noteikumus autoskolas un ari uz cela ikdienas, lai neskrien taka dir*a parauti.par katru atruma parkapumu tiesibas uz muzu nost jo vini ir drauds gan cilvekiem gan dzivniekiem gan citiem transporta lidzekliem gan ari ēkām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!