“Traģēdijai nevajadzēja notikt – miruši bērni, izpostītas ģimenes!” – pēc Londonas ugunsgrēka sākušies protesti

3 komentāri
“Traģēdijai nevajadzēja notikt – miruši bērni, izpostītas ģimenes!” – pēc Londonas ugunsgrēka sākušies protesti

Londona atgūstas no traģiskā ugunsgrēka, kas šonedēļ nopostīja Grenfella dzīvojamo ēku. Sabiedrībā arī valda spriedze vēlme uzzināt traģēdijas iemeslus.

Netālu no ugunsnelaimes vietas, Kensingtonas un Čelsijas rajonos jau piektdienas vakarā izcēlās protesti.

Cilvēki pieprasīja konkrētu rīcību no premjeres Terēzas Mejas, kura solījusi palīdzēt cietušajiem un bez mājām palikušajiem cilvēkiem.

Protestētāja

Jūtu lielu netaisnību un slinkumu no padomes un valdības puses. Traģēdijai nevajadzēja notikt – miruši tik daudzi bērni, tik daudzas ģimenes ir zudušas.

Aculiecinieku video redzams, kā Meja policijas pavadībā skriešus dodas uz automašīnu un viņai pakaļ ejošie protestētāji velta neglaimojošas frāzes.

TOP komentāri

 • jožiks
  0 0 0

  jožiks

  Ings Ņujorkas torņi sagruva no eksplozijā bojātajām konstrukcijām, kas turpināja kust aviācijas degvielas dēļ. Te rodas daudz lielāks karstums, kas padarīja konstrukcijas "mīkstas". nekā tā torņa degšana.
 • Ings
  0 0 0

  Ings

  Interesanti-augstceltne izdega ,bet nesagruva-tie torni Nujorka neizdega,bet sagruva.
 • Zolitūde
  0 0 0

  Zolitūde

  Prātā nāk Zolitūde. Cilvēku dzīvības izdzisusas, taču kurš vainigs...? Būs interesanti paskatīties, kā Lielbritānija risina šādus jautājumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl