Komentāri
Traģēdija Vidusjūrā – apgāzusies bēgļu laiva ar vairāk nekā 500 cilvēkiem
EPA/LETA

Kārtējā traģēdija notikusi Vidusjūrā – apgāžoties patvēruma meklētāju pārpildītai laivai, dzīvību zaudējuši vismaz pieci cilvēki. Par laimi, lielāko daļu, 557 patvēruma meklētājus, Itālijas krasta apsardzei izdevies glābt.

Bēgļu glābšanā tika iesaistīti patruļas kuģi, helikopters un desmitiem motorlaivu. Itālijas amatpersonas atklāj, ka, iestājoties siltākam laikam, bēgļu plūsma, kas šķērsojot Vidusjūru cenšas nokļūt Eiropā, divkāršojusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējo trīs dienu laikā krasta apsardze pārtvērusi jau vairāk nekā desmit bēgļu pārpildītas laivas ar vairāk nekā sešiem tūkstošiem patvēruma meklētāju.

Jau ziņots, ka terorisms, nabadzība un nestabilitāte Lībijā ir iemesls arvien pieaugošai bēgļu plūsmai, ko savā labā izmanto cilvēku kontrabandisti. Starptautiskās migrācijas organizācijas aplēses liecina, ka šogad no Lībijas Eiropā varētu ierasties aptuveni miljons bēgļu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl