Komentāri
Traģēdija Tallinā! Pagājušajā naktī avārijā dzīvību zaudējuši trīs jaunieši
FOTO: SCANPIX

Naktī uz otrdienu, 25. oktobri, Tallinā notikusi traģiska avārija, kurā dzīvību zaudējuši trīs jaunieši, vēsta ziņu portāls Postimees.ee. 

Policijas sniegtā informācija liecina, ka automašīnas Audi A4 vadītājs zaudējis kontroli pār automašīnu, nobraucis no ceļa un ietriecies kokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek ziņots, ka automašīnas vadītājs bijis 18 gadus vecs jaunietis, bet automašīnā atradušies vēl viens 18 un 19 gadus vecs pasažieris. Visi trīs jaunieši gājuši bojā.

Šobrīd avārijas iemesli vēl nav zināmi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl