Komentāri
Traģēdija Krievijā – avarējot autobusam ar bērnu sporta komandu, 12 bojāgājušie

Saduroties ar trim transportlīdzekļiem, Krievijā avarējis autobuss, kurā atradās arī bērnu sporta komanda. Nelaimes gadījumā ir bojāgājušie.

Kā vēsta Krievijas ziņu aģentūra “Interfax”, avārijā bojā gājuši 12 cilvēki, no kuriem deviņi ir bērni. Tiek ziņots, ka slimnīcā nogādāti vēl 25 cilvēki, no kuriem 22 ir bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Traģiskais negadījums noticis Jugrā. Bērnu sporta komanda atgriezās no turnīra un atradās ceļā uz mājām Ņeftejuganskā. Autobuss uz šosejas sadūrās ar kravas auto, kā arī divām vieglajām automašīnām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl