Traģēdija Barselonā – mikroautobuss ietriecies cilvēkos

Komentāri

Vairāki cilvēki gājuši bojā un daudzi ievainoti Spānijas pilsētā Barselonā, kur mikroautobuss ietriecies gājēju pūlī.

Tiek ziņots, ka mikroautobusa vadītājs aizbēdzis no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spānijas medijos izskanējis, ka 13 cilvēki gājuši bojā un vismaz 20 ievainoti, taču šī informācija nav oficiāli apstiprināta.

Policija šobrīd notikušo vērtē kā teroraktu. Glābšanas dienesti brīdinājuši cilvēkus turēties tālāk no Katalonijas laukuma Barselonas centrā, kuram līdzās noticis šis incidents, uz tūristu vidū populārās La Ramblas ielas. Rajons šobrīd ir slēgts un no tā evakuēti cilvēki.

Slēgtas arī tuvējās metro un dzelzceļa stacijas. Izskanējis arī, ka drīz pēc incidenta divi bruņoti vīrieši iegājuši kādā turku restorānā, šobrīd restorānu ielenkusi policija. Šobrīd šī otra incidenta saistība ar pirmo nav apstiprināta.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl