Traģēdija ASV: ugunsgrēkā koncerta laikā daudz upuru

Komentāri
Traģēdija ASV: ugunsgrēkā koncerta laikā daudz upuru
Foto: Reuters/Scanpix

Apmēram 40 cilvēki varētu būt gājuši bojā ugunsgrēkā kāda koncerta laikā ASV Kalifornijas štata pilsētā Oklendā.

Deviņu cilvēku nāve jau ir apstiprināta, bet apmēram 25 cilvēki ir pazuduši bez vēsts. Ugunsdzēsēji uzskata, ka brīdī, kad ēkā piektdienas vakarā elektroniskās mūzikas koncerta laikā izcēlās ugunsgrēks, tajā atradās apmēram 50 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī noliktava bija viena no vairākām pamestām rūpniecības celtnēm Oklendas rajonā, kuras vietējie mākslinieki izmanto par darbnīcām, nereti rīkojot arī dažādus pasākumus.

Dūmu detektori ēkā nebija aktivizēti, tajā arī nebija ierīkota ārkārtas ugunsdzēsības sistēma. Upuru meklēšanu apgrūtina fakts, ka ugunsgrēka laikā iebruka ēkas jumts, bet tās konstrukcijas ir pārāk nestabilas, lai ēkas drupās ielaistu glābšanas vienības. Ugunsgrēka iemesli vēl nav skaidri.

Libija Šafa, Oklendas mērs

Šis ir postošs skats. Šī ir sarežģīta situācija un būs vajadzīgs laiks, lai veiktu metodisku, rūpīgu un profesionālu izmeklēšanu, ko ir pelnījušas upuru ģimenes, lai noskaidrotu kas galu galā šeit notika.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl