Traģēdija ASV: ugunsgrēkā koncerta laikā daudz upuru

Komentāri
Traģēdija ASV: ugunsgrēkā koncerta laikā daudz upuru
Foto: Reuters/Scanpix

Apmēram 40 cilvēki varētu būt gājuši bojā ugunsgrēkā kāda koncerta laikā ASV Kalifornijas štata pilsētā Oklendā.

Deviņu cilvēku nāve jau ir apstiprināta, bet apmēram 25 cilvēki ir pazuduši bez vēsts. Ugunsdzēsēji uzskata, ka brīdī, kad ēkā piektdienas vakarā elektroniskās mūzikas koncerta laikā izcēlās ugunsgrēks, tajā atradās apmēram 50 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī noliktava bija viena no vairākām pamestām rūpniecības celtnēm Oklendas rajonā, kuras vietējie mākslinieki izmanto par darbnīcām, nereti rīkojot arī dažādus pasākumus.

Dūmu detektori ēkā nebija aktivizēti, tajā arī nebija ierīkota ārkārtas ugunsdzēsības sistēma. Upuru meklēšanu apgrūtina fakts, ka ugunsgrēka laikā iebruka ēkas jumts, bet tās konstrukcijas ir pārāk nestabilas, lai ēkas drupās ielaistu glābšanas vienības. Ugunsgrēka iemesli vēl nav skaidri.

Libija Šafa, Oklendas mērs

Šis ir postošs skats. Šī ir sarežģīta situācija un būs vajadzīgs laiks, lai veiktu metodisku, rūpīgu un profesionālu izmeklēšanu, ko ir pelnījušas upuru ģimenes, lai noskaidrotu kas galu galā šeit notika.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl