Komentāri
Toksiskā noplūde Lielbritānijas piekrastē: joprojām nav skaidrs, kāpēc radies gāzes mākonis, kas skāra simtiem cilvēku
AP/LETA

Lielbritānijas dienvidu piekrastes kūrorta Īstbernas apkārtnē pirmdien, 28. augustā, atgriežas tūristi, pēc tam kad amatpersonas atcēla brīdinājumu par ķīmiskas vielas noplūdi, kuras dēļ vakar apmēram 150 cilvēkiem bija sūdzības par kairinājumu acīs un kaklā.

Gāzes mākonis, kas svētdien skāra simtiem cilvēku, pirmdien ir izklīdis un brīdinājums turēt logus un durvis aizvērtas ir atcelts.

Tiesa gan, policija pirmdien bija spiesta atzīt, ka gāzes noplūdes avots vēl nav atklāts, nav arī zināms, kas tā bijusi par vielu.

Izmeklēšana turpinās, arī situācija noplūdes skartajā piekrastes rajonā tiek nepārtraukti kontrolēta.

Policija gan ir pārliecināta, ka šis bijis atsevišķs incidents un nav gaidāms, ka tas atkārtosies.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl