Timošenko pieslēgta mākslīgās elpināšanas aparātam

1 komentārs
Timošenko pieslēgta mākslīgās elpināšanas aparātam
ZUMAPRESS / SCANPIX

Bijušās Ukrainas premjerministres Jūlijas Timošenko, kurai konstatēta saslimšana ar Covid-19, veselības stāvoklis ir smags un viņa ir pieslēgta mākslīgās elpināšanas aparātam, otrdien, 25. augustā, ziņo aģentūra “RBK-Ukraina”, atsaucoties uz tās iegūtu informāciju no uzticamiem avotiem.

Partijas “Tēvzeme” līderes veselības stāvoklis saslimšanas ar jauno kronavīrusu kontekstā tiek vērtēts kā pastāvīgi smags. Politiķe ir pieslēgta mākslīgās elpināšanas aparātam. Turklāt viņas temperatūra nepazeminās zem 39 grādiem pēc Celsija.

Vienlaikus viņas meita Jevgēņija Timošenko un znots Artūrs Čečetkins, kas arī ir inficējušies ar jauno koronavīrusu, šo slimību pārcieš vieglā formā.

Ziņu aģentūra atgādina, ka par Timošenko slimību “RBK-Ukraina” kļuva zināms svētdien, 23. augustā. Vēlāk informāciju apstiprināja Timošenko preses sekretāre, kura piebilda, ka politiķes veselības stāvoklis tiek vērtēts kā smags.

Pašlaik nav zināms, kur un kad tieši Timošenko saslima. Nav arī zināms, kurā medicīnas iestādē viņu ārstē.

Kopš otrdienas, 25. augusta, Ukrainā ir neliels jauno saslimšanas gadījumu ar Covid-19 skaita samazinājums, 24. augustā šajā valstī tika inficēti 1665 cilvēki. Lielākā daļa gadījumu ir Čerņivcu, Ivanofrankivskas, Harkovas, Ļvovas reģionos.