Tilersons: Krievijai ir jāizvēlas starp Asadu un ASV

Komentāri

Krievijai jāizvēlas sava nostāja – vai nu būt ar ASV un tās domubiedriem, vai arī atbalstīt Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, Irānu un bruņoto grupējumu “Hezbollah”. Šādu viedokli ietekmīgāko valstu jeb “G7” ārlietu ministru sanāksmē paudis ASV valsts sekretārs Rekss Tilersons.

Kā vēsta ziņu aģentūra “AP”, runājot par neseno uzbrukumu Sīrijā, kad pret iedzīvotājiem tika izmantoti ķīmiskie ieroči, ASV valsts sekretārs akcentēja. – Krievijai jāizvēlas starp tādu nostāju kā ASV un tās domubiedriem vai arī Sīrijas prezidenta Bašara al Asada, Irānas un Libānas šiītu bruņotā grupējuma “Hezbollah” atbalstīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tilersonam nav skaidrs, vai Krievija savas saistības Sīrijā nav uztvērusi nopietni vai arī pieņēmusi nekompetentus lēmumus, tomēr tas vairs nav svarīgi tiem, kuri gāja bojā ķīmisko ieroču uzbrukumā. “Mēs nedrīkstam pieļaut, lai tas atkārtojas,” sacīja ASV valsts sekretārs.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl