Tilersons: Krievijai ir jāizvēlas starp Asadu un ASV

Komentāri

Krievijai jāizvēlas sava nostāja – vai nu būt ar ASV un tās domubiedriem, vai arī atbalstīt Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, Irānu un bruņoto grupējumu “Hezbollah”. Šādu viedokli ietekmīgāko valstu jeb “G7” ārlietu ministru sanāksmē paudis ASV valsts sekretārs Rekss Tilersons.

Kā vēsta ziņu aģentūra “AP”, runājot par neseno uzbrukumu Sīrijā, kad pret iedzīvotājiem tika izmantoti ķīmiskie ieroči, ASV valsts sekretārs akcentēja. – Krievijai jāizvēlas starp tādu nostāju kā ASV un tās domubiedriem vai arī Sīrijas prezidenta Bašara al Asada, Irānas un Libānas šiītu bruņotā grupējuma “Hezbollah” atbalstīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tilersonam nav skaidrs, vai Krievija savas saistības Sīrijā nav uztvērusi nopietni vai arī pieņēmusi nekompetentus lēmumus, tomēr tas vairs nav svarīgi tiem, kuri gāja bojā ķīmisko ieroču uzbrukumā. “Mēs nedrīkstam pieļaut, lai tas atkārtojas,” sacīja ASV valsts sekretārs.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl