Komentāri
Tikmēr Krievijā… Rosina ieviest interneta un mediju cenzūru kā Ķīnā
Foto: AFP / LETA

Krievijā vajadzētu ieviest tīmekļa un mediju cenzūru kā Ķīnā. Tā paziņojis Krievijas Izmeklēšanas komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Bastrikins.

Viņš norādījis, ka jādod “stingra, adekvāta un simetriska atbilde” hibrīdkaram, ko pret Krieviju, viņaprāt, īstenojot ASV un sabiedrotie. Pēc augstās Krievijas amatpersonas domām, īstenotais hibrīdkarš novedis Krieviju pie sankcijām un rubļa devalvācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Situācijas mainīšanai Bastrikins ierosinājis vēsturisko notikumu “falsifikāciju” un visas tautas referenduma rezultātu noliegšanu atzīt par ekstrēmismu. Kā pozitīvu piemēru hibrīdkara ierobežošanai viņš minējis Ķīnas varasiestāžu ieviesto ārzemju rezidentiem piederošu elektronisko mediju darbības aizliegšanu. Bastrikins norādījis, ka atbilstoši ierosinājumi likuma grozījumiem jau ir izstrādāti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl