Komentāri
Ukrainas Drošības dienesta vadītājs paziņo par Krievijas “tiešu iebrukumu” Ukrainā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Krievijas humānās palīdzības iebraukšana Ukrainas teritorijā tiek uzskatīta kā Krievijas ”tiešs iebrukums” Ukrainā. Tā paziņojis Ukrainas Drošības dienesta (UDD) vadītājs Valentīns Naļivaičenko. Viņu citē arī aģentūras “Reuters” un “Agence France-Presse”.

Krievijas humānās palīdzības konvojs šķērsojis Ukrainas robežu, Maskavai izplatot paziņojumu, ka tā vairs nevar izturēt Rietumvalstu izdomātos ieganstus humānas palīdzības kravas neielaišanai Ukrainā. Starptautiskā Sarkanā krusta pārstāvji automašīnu saturu vēl nav pārbaudījuši, apliecina Ukrainas robežkontroles pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jaunas mākslīgas prasības un iegansti jau kļuvuši par ņirgāšanos. Ilgāk izturēt šādu nekārtību, atklātus melus un nespēju pieņemt lēmumus vairs nevar. Visi iegansti, lai novilcinātu palīdzības piegādāšanu cilvēkiem humānās katastrofas vietā ir izsmelti,” paziņojusi Krievijas Ārlietu ministrija.

Krievijas ziņu aģentūras ”Itar-Tass” žurnālists novērojis, ka Izvarino robežkontroles punktu, kas atrodas netālu no Ukrainas pilsētas Doņeckas, šķērsojušas 32 autokolonnas automašīnas. Izvarino robežkontroles punktu kontroles punktu kontrolē separātisti.

Maskavas sūtīto humānās palīdzības automašīnu kolonnu iepriekš pārbaudījuši Ukraiņu robežsargi.

Palīdzības kravas no Krievijas domātas civiliedzīvotājiem promaskavisko separātistu kontrolētajā Luhanskā. Pilsētā un tās apkaimē joprojām turpinās sīvas kaujas starp Ukrainas valdības spēkiem un prokrieviskajiem teroristiem.

Pēdējā laikā izskanējušas visdažādākās versijas, kas patiesībā atrodas ”Kamaz” automašīnās – sākot ar to, ka tās ir pustukšas, turpinot ar to, ka tajās ir vien dažas kastes ar konserviem un beidzot ar to, ka automašīnās esot vien sāls un ūdens. Viena no versijām bija, ka automašīnās patiesībā atrodas militārs atbalsts prokrieviskajiem separātistiem, un konvojs tika nodēvēts par ”Trojas zirgu”. Pēc pastiprinātās starptautiskās intereses par konvoju, tas nereti mainīja maršrutu, tostarp sadaloties divās atsevišķās automašīnu kolonnās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl