Terors Vācijā: policijai jauns aizdomās turētais

Komentāri
Terors Vācijā: policijai jauns aizdomās turētais
Foto: AFP/LETA

Vācijas drošības spēki mobilizējušies jaunā aizdomās turētā meklēšanā. Jaunākā informācija liecina, ka pirmdienas traģiskajā teroraktā Berlīnes centrā varētu būt vainojams kāds Tunisijas pilsonis.

Vakar vakarā policija atbrīvojusi sākotnēji aizturēto patvēruma meklētāju no Pakistānas pierādījumu trūkuma dēļ. Uz viņa pēdām kārtības sargus bija uzvedinājis kāds aculiecinieks, kurš it kā redzējis viņu izkāpjam no kravas mašīnas, kas tika izmantota kā slepkavību ierocis. Tomēr tagad policija uzskata, ka noziegumā vainojams kāds Tunisijas valstspiederīgais, kura imigrācijas dokumenti atrasti kravas mašīnas salonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš jau iepriekš turēts aizdomās par nopietna vardarbīga uzbrukuma gatavošanu valstij.

Tomass de Mezjērs, Vācijas iekšlietu ministrs

Mums ir jauns aizdomās turētais. Viņa vajāšana ir sākusies! Es vēlētos tikai piebilst, ka šis cilvēks vēl joprojām ir tikai aizdomās turētais. Izmeklētāji raugās visos virzienos un visas pēdas pagaidām novedušas pie viņa.

Jau vēstīts, ka teroraktā Berlīnes centrā vēl nenoskaidrots uzbrucējs ar kravas automašīnu izbrauca cauri Ziemassvētku tirdziņam, nogalinot 12 un ievainojot 48 cilvēkus.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl