Terors Vācijā: policijai jauns aizdomās turētais

Komentāri
Terors Vācijā: policijai jauns aizdomās turētais
Foto: AFP/LETA

Vācijas drošības spēki mobilizējušies jaunā aizdomās turētā meklēšanā. Jaunākā informācija liecina, ka pirmdienas traģiskajā teroraktā Berlīnes centrā varētu būt vainojams kāds Tunisijas pilsonis.

Vakar vakarā policija atbrīvojusi sākotnēji aizturēto patvēruma meklētāju no Pakistānas pierādījumu trūkuma dēļ. Uz viņa pēdām kārtības sargus bija uzvedinājis kāds aculiecinieks, kurš it kā redzējis viņu izkāpjam no kravas mašīnas, kas tika izmantota kā slepkavību ierocis. Tomēr tagad policija uzskata, ka noziegumā vainojams kāds Tunisijas valstspiederīgais, kura imigrācijas dokumenti atrasti kravas mašīnas salonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš jau iepriekš turēts aizdomās par nopietna vardarbīga uzbrukuma gatavošanu valstij.

Tomass de Mezjērs, Vācijas iekšlietu ministrs

Mums ir jauns aizdomās turētais. Viņa vajāšana ir sākusies! Es vēlētos tikai piebilst, ka šis cilvēks vēl joprojām ir tikai aizdomās turētais. Izmeklētāji raugās visos virzienos un visas pēdas pagaidām novedušas pie viņa.

Jau vēstīts, ka teroraktā Berlīnes centrā vēl nenoskaidrots uzbrucējs ar kravas automašīnu izbrauca cauri Ziemassvētku tirdziņam, nogalinot 12 un ievainojot 48 cilvēkus.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl