Terors Vācijā: policijai jauns aizdomās turētais

Komentāri
Terors Vācijā: policijai jauns aizdomās turētais
Foto: AFP/LETA

Vācijas drošības spēki mobilizējušies jaunā aizdomās turētā meklēšanā. Jaunākā informācija liecina, ka pirmdienas traģiskajā teroraktā Berlīnes centrā varētu būt vainojams kāds Tunisijas pilsonis.

Vakar vakarā policija atbrīvojusi sākotnēji aizturēto patvēruma meklētāju no Pakistānas pierādījumu trūkuma dēļ. Uz viņa pēdām kārtības sargus bija uzvedinājis kāds aculiecinieks, kurš it kā redzējis viņu izkāpjam no kravas mašīnas, kas tika izmantota kā slepkavību ierocis. Tomēr tagad policija uzskata, ka noziegumā vainojams kāds Tunisijas valstspiederīgais, kura imigrācijas dokumenti atrasti kravas mašīnas salonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš jau iepriekš turēts aizdomās par nopietna vardarbīga uzbrukuma gatavošanu valstij.

Tomass de Mezjērs, Vācijas iekšlietu ministrs

Mums ir jauns aizdomās turētais. Viņa vajāšana ir sākusies! Es vēlētos tikai piebilst, ka šis cilvēks vēl joprojām ir tikai aizdomās turētais. Izmeklētāji raugās visos virzienos un visas pēdas pagaidām novedušas pie viņa.

Jau vēstīts, ka teroraktā Berlīnes centrā vēl nenoskaidrots uzbrucējs ar kravas automašīnu izbrauca cauri Ziemassvētku tirdziņam, nogalinot 12 un ievainojot 48 cilvēkus.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl