Terors Vācijā: policijai jauns aizdomās turētais

Komentāri
Terors Vācijā: policijai jauns aizdomās turētais
Foto: AFP/LETA

Vācijas drošības spēki mobilizējušies jaunā aizdomās turētā meklēšanā. Jaunākā informācija liecina, ka pirmdienas traģiskajā teroraktā Berlīnes centrā varētu būt vainojams kāds Tunisijas pilsonis.

Vakar vakarā policija atbrīvojusi sākotnēji aizturēto patvēruma meklētāju no Pakistānas pierādījumu trūkuma dēļ. Uz viņa pēdām kārtības sargus bija uzvedinājis kāds aculiecinieks, kurš it kā redzējis viņu izkāpjam no kravas mašīnas, kas tika izmantota kā slepkavību ierocis. Tomēr tagad policija uzskata, ka noziegumā vainojams kāds Tunisijas valstspiederīgais, kura imigrācijas dokumenti atrasti kravas mašīnas salonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš jau iepriekš turēts aizdomās par nopietna vardarbīga uzbrukuma gatavošanu valstij.

Tomass de Mezjērs, Vācijas iekšlietu ministrs

Mums ir jauns aizdomās turētais. Viņa vajāšana ir sākusies! Es vēlētos tikai piebilst, ka šis cilvēks vēl joprojām ir tikai aizdomās turētais. Izmeklētāji raugās visos virzienos un visas pēdas pagaidām novedušas pie viņa.

Jau vēstīts, ka teroraktā Berlīnes centrā vēl nenoskaidrots uzbrucējs ar kravas automašīnu izbrauca cauri Ziemassvētku tirdziņam, nogalinot 12 un ievainojot 48 cilvēkus.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl