Komentāri
Terors Briselē: varasiestādēm sajaucot e-pastu, metro evakuācija uzsākta novēloti
FOTO: LETA

Asiņainos Briseles teroraktus, iespējams, varēja novērst! Izmeklēšanā atklāts, ka teroraktu dienā drošības dienesti sajaukuši e-pastu adreses, tāpēc ziņa par draudiem Briseles metro stacijai netika saņemta laikus.

Beļģijas Federālā policija pirmo e-pastu nosūtījusi 8.50 pēc vietēja laika uz dzelzceļa policijas vadītāja Džo Dekupera personisko e-pastu, bet tikai 17 minūtes vēlāk uz viņa darba e-pastu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr pats Dekupers uzsvēris, ka šīm apstāklim nav bijusi izšķiroša nozīme, jo sprādziens metro stacijā īstenots aptuveni 20 minūšu laikā pēc pirmā e-pasta nosūtīšanas, bet pilnīgai metro slēgšanai vajadzētu vismaz pusstundu.

Šajos teroristu pašnāvnieku sarīkotajos sprādzienos Briselē dzīvības zaudēja 32 cilvēki, bet vairāk nekā 300 tika ievainoti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl