Komentāri
Terors Berlīnē: policija aizturējusi vīrieti, kas atradās uzbrucēju kravas automašīnā

Pēc uzbrukuma Berlīnē, kuru vietējā policija pēc neoficiālām ziņām izskata kā teroraktu, aizturēta kāda “aizdomīga persona”, ziņo pasaules mediji. Kravas automašīnā, kas iebrauca cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, atradās divi cilvēkiem. Viens no viņiem ir nogalināts, bet otrs – arestēts, ziņo mediji.

Kopumā uzbrukumā ir miruši deviņi cilvēki, bet ievainoti 50.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, – pirmdienas vakarā Berlīnē kravas automašīna ietriekusies cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes rietumos, un policija notikušo vērtē kā apzinātu uzbrukumu.

Foto

Šādi Ziemassvētku tirdziņš izskatījās iepriekš:

Aculiecinieki stāsta, ka kravas automašīnai bijusi Polijā reģistrētas automašīnas numurs. Uzbrukums noticis Rietumberlīnes centrā. Berlīnes policija ieteikusi pilsētas iedzīvotājiem “palikt mājās”.

Arī Latvijas vēstniecība Vācijas galvaspilsētā izplatījusi aicinājumu palikt mājās un ierīkojusi telefona līniju, pa kuru zvanīt cietušajiem un piederīgajiem.

Drošības dienesti notikušo vēl nav nodēvējuši par teroraktu, taču pēc neoficiālām ziņām – policija to sākusi izmeklēt kā teroristu uzbrukumu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl