Komentāri
Terors Berlīnē: policija aizturējusi vīrieti, kas atradās uzbrucēju kravas automašīnā

Pēc uzbrukuma Berlīnē, kuru vietējā policija pēc neoficiālām ziņām izskata kā teroraktu, aizturēta kāda “aizdomīga persona”, ziņo pasaules mediji. Kravas automašīnā, kas iebrauca cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, atradās divi cilvēkiem. Viens no viņiem ir nogalināts, bet otrs – arestēts, ziņo mediji.

Kopumā uzbrukumā ir miruši deviņi cilvēki, bet ievainoti 50.

Jau ziņojām, – pirmdienas vakarā Berlīnē kravas automašīna ietriekusies cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes rietumos, un policija notikušo vērtē kā apzinātu uzbrukumu.

Foto

Šādi Ziemassvētku tirdziņš izskatījās iepriekš:

Aculiecinieki stāsta, ka kravas automašīnai bijusi Polijā reģistrētas automašīnas numurs. Uzbrukums noticis Rietumberlīnes centrā. Berlīnes policija ieteikusi pilsētas iedzīvotājiem “palikt mājās”.

Arī Latvijas vēstniecība Vācijas galvaspilsētā izplatījusi aicinājumu palikt mājās un ierīkojusi telefona līniju, pa kuru zvanīt cietušajiem un piederīgajiem.

Drošības dienesti notikušo vēl nav nodēvējuši par teroraktu, taču pēc neoficiālām ziņām – policija to sākusi izmeklēt kā teroristu uzbrukumu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl