Komentāri
Terors Berlīnē: policija aizturējusi vīrieti, kas atradās uzbrucēju kravas automašīnā

Pēc uzbrukuma Berlīnē, kuru vietējā policija pēc neoficiālām ziņām izskata kā teroraktu, aizturēta kāda “aizdomīga persona”, ziņo pasaules mediji. Kravas automašīnā, kas iebrauca cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, atradās divi cilvēkiem. Viens no viņiem ir nogalināts, bet otrs – arestēts, ziņo mediji.

Kopumā uzbrukumā ir miruši deviņi cilvēki, bet ievainoti 50.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, – pirmdienas vakarā Berlīnē kravas automašīna ietriekusies cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes rietumos, un policija notikušo vērtē kā apzinātu uzbrukumu.

Foto

Šādi Ziemassvētku tirdziņš izskatījās iepriekš:

Aculiecinieki stāsta, ka kravas automašīnai bijusi Polijā reģistrētas automašīnas numurs. Uzbrukums noticis Rietumberlīnes centrā. Berlīnes policija ieteikusi pilsētas iedzīvotājiem “palikt mājās”.

Arī Latvijas vēstniecība Vācijas galvaspilsētā izplatījusi aicinājumu palikt mājās un ierīkojusi telefona līniju, pa kuru zvanīt cietušajiem un piederīgajiem.

Drošības dienesti notikušo vēl nav nodēvējuši par teroraktu, taču pēc neoficiālām ziņām – policija to sākusi izmeklēt kā teroristu uzbrukumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl