Komentāri
Terors Berlīnē: policija aizturējusi vīrieti, kas atradās uzbrucēju kravas automašīnā

Pēc uzbrukuma Berlīnē, kuru vietējā policija pēc neoficiālām ziņām izskata kā teroraktu, aizturēta kāda “aizdomīga persona”, ziņo pasaules mediji. Kravas automašīnā, kas iebrauca cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, atradās divi cilvēkiem. Viens no viņiem ir nogalināts, bet otrs – arestēts, ziņo mediji.

Kopumā uzbrukumā ir miruši deviņi cilvēki, bet ievainoti 50.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, – pirmdienas vakarā Berlīnē kravas automašīna ietriekusies cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes rietumos, un policija notikušo vērtē kā apzinātu uzbrukumu.

Foto

Šādi Ziemassvētku tirdziņš izskatījās iepriekš:

Aculiecinieki stāsta, ka kravas automašīnai bijusi Polijā reģistrētas automašīnas numurs. Uzbrukums noticis Rietumberlīnes centrā. Berlīnes policija ieteikusi pilsētas iedzīvotājiem “palikt mājās”.

Arī Latvijas vēstniecība Vācijas galvaspilsētā izplatījusi aicinājumu palikt mājās un ierīkojusi telefona līniju, pa kuru zvanīt cietušajiem un piederīgajiem.

Drošības dienesti notikušo vēl nav nodēvējuši par teroraktu, taču pēc neoficiālām ziņām – policija to sākusi izmeklēt kā teroristu uzbrukumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl