Komentāri
Terors Berlīnē: noskaidrots, ka uzbrucējs jau iepriekš bijis likumsargu redzeslokā
Foto: AFP/LETA

Berlīne atkopjas pēc pirmdien notikušā terorakta. Stingrā policistu uzraudzībā šodien atkal atvērts uzbrukumu piedzīvojušais Ziemassvētku tirdziņš. Tikmēr par slaktiņa sarīkošanu aizdomās turētais vēl joprojām ir uz brīvām kājām. Turpinās vērienīga meklēšana, un tiek atklāti arvien jauni fakti par iespējamo uzbrucēju.

Uzbrukumu piedzīvojušajā Ziemassvētku tirdziņā šodien atkal atgriezusies dzīvība – atvērti tirgotāju galdi un pamazām ieplūst arvien vairāk pircēju. Tomēr par pirmdien notikušo teroraktu atgādina betona bloki, kas norobežo laukumu, un liels skaits smagi bruņotu policistu. Notikuma vietā atgriezušies arī pārdevēji, kas uzbrukumu piedzīvoja pašu acīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par slaktiņa sarīkošanu aizdomās tiek turēts 24 gadus vecs Tunisijas pilsonis Aniss Amri. Policija turpina intensīvu meklēšanu – šodien veikta kratīšana bēgļu nometnē un vairākos dzīvokļos. Slaktiņā izmantotajā kravas automašīnā atrasti uzbrucēja identifikācijas dokumenti un pirkstu nospiedumi, kas liekot domāt, ka meklētais ir īstais vainīgais.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka vīrietis jau iepriekš bijis Vācijas drošības dienestu redzeslokā, tostarp turēts aizdomās par sadarbību ar teroristu grupējumiem, un četrus gadus bijis apcietinājumā Itālijā par dažādiem noziegumiem. Tikmēr iespējamā uzbrucēja ģimene un draugi noliedz viņa saistību ar notikušo.

Amri meklēšanai izdots Eiropas līmeņa aresta orderis. Vācijas amatpersonas brīdinājušas, ka viņš var būt bruņots un bīstams, bet aicina meklēšanā iesaistīties sabiedrību. Vācijas prokuratūra par uzbrucēja notveršanai nozīmīgu informāciju piesolījusi simt tūkstošu eiro lielu atlīdzību.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl