Teroristu provokācijas Franciju neiebiedēs, pauž Olands

Komentāri
Teroristu provokācijas Franciju neiebiedēs, pauž Olands
FOTO: SCANPIX

”Teroristu grupējums Daesh dara visu, lai Franciju izprovocētu uz arvien jauniem uzbrukumiem, un mēs tos arī veiksim,” ar šādu komentāru klajā nācis Francijas prezidents.

Komentējot grupējuma Daesh vakar publicēto video, kurā bija redzami deviņi no Parīzes uzbrukumu veicējiem, Fransuā Olands norādījis, ka teroristu draudi un provokācijas Franciju neiebiedē.

Jau ziņojām, ka grupējums Daesh vakar publicēja video, kurā bija redzami vairāki Parīzes teroraktu rīkotāji, nogalinot gūstekņus un piedaloties terorisma mācībās Sīrijā.

Tikmēr Francijas augstākā administratīvā tiesa šodien izskatīs Cilvēktiesību līgas lūgumu pārtraukt ārkārtas stāvokli valstī.

Cilvēktiesību aizstāvji vēlas ārkārtas stāvokļa pārtraukšanu, jo tas ierobežo vārda brīvību, tiesības uz privātumu un miermīlīgu pulcēšanos.

Tikmēr vairākas amatpersonas, tostarp Francijas prezidents un iekšlietu ministrs, pagājušajā nedēļā paziņojuši, ka draudi vēl joprojām saglabājas augstā līmenī un ārkārtas stāvoklis jāsaglabā.

Ārkārtas stāvokli Francijā izsludināja 13. novembrī, dažas stundas pēc traģiskajiem Parīzes teroraktiem. Pagaidām tā beigu termiņš paredzēts 26. februārī.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl