Komentāri
Teroristu gūstā nokļuvuši vēl 30 Ukrainas karavīri
FOTO: SCANPIX

Prokremlisko kaujinieku gūstā Donbasa frontēs nokļuvuši aptuveni 30 Ukrainas karavīru, svētdien televīzijā pavēstīja gūstekņu apmaiņas centra vadītājs Volodimirs Rubans.

20 karavīri sagūstīti Doņeckas lidostas rajonā, bet 11 – Krasnijpartizanas ciemata rajonā, sacīja amatpersona.

Doņeckas lidostas drupās palikuši kritušie, sacīja Rubans, pieļaujot arī, ka drupās varētu būt izdzīvojušie.

“Pieredze rāda, ka cilvēki drupās spēj izdzīvot līdz 22 dienām. Ir izredzes, ka nišās palikuši dzīvie,” viņš norādīja.

Izsakoties par sagūstīto Ukrainas karavīru kopējo skaitu, Rubans sacīja – “daudz, skaitļi pastāvīgi mainās”.

Kā zināms, 19.janvārī kaujinieki uzspridzināja daļu pārseguma Doņeckas lidostas otrajam stāvam, kur atradās Ukrainas karavīri.

Savukārt 24.janvārī tapa zināms, ka kaujinieki ieņēmuši Krasnijpartizanas ciematu, kur atradies Ukrainas armijas kontrolpunkts.

Krievija februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl