Teroristu Abdeslamu vēlas pratināt gan beļģi, gan franči

Komentāri

Pagaidām nav zināms datums, kad varētu notikt asiņainajos teroraktos apsūdzētā Salaha Abdeslama izdošana Francijai. Tas varētu prasīt pat vairākas nedēļas, ņemot vērā, ka Abdeslamu vēlas pratināt arī Beļģijas drošības iestādes saistībā ar nesenajiem teroraktiem Briseles lidostā un metro stacijā.

Zināms, ka Abdeslams bijis saistīts ar vismaz diviem teroristiem, kas sarīkoja šos slaktiņus un kuros bojā gāja 32 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abdeslams ir Francijas pilsonis, kurš dzimis un audzis Briselē. Viņa advokāts norāda, ka 26 gadus vecais noziedznieks piekritis savai nodošanai Francijas jurisdikcijā.

Abdeslams ir vienīgais vēl dzīvais aizdomās turētais saistībā ar 13. novembra teroraktiem, kuros islāma ekstrēmisti pērn noslepkavoja 130 cilvēkus.

Jau vēstīts, – Beļģijas varasiestādes piekritušas izdot Francijai Salahu Abdeslamu, kurš ir galvenais aizdomās turētais par asiņaino Parīzes teroraktu sarīkošanu pērn novembrī. Pēc četrus mēnešus ilgas slēpšanās policija viņu aizturēja marta vidū Briselē.

”Agrāk mums likās, ka terorisms ir tālu un mūs tas neskars,” atzīst Briseles iedzīvotājs

Agrāk mums likās, ka terorisms ir tālu un mūs tas neskars. Atskatoties uz to, kas ir noticis šeit, – ir grūti noticēt. Mēs esam šeit, lai paustu atbalstu upuru tuviniekiem. Tagad ir skaidrs, ka tas var piemeklēt ikvienu no mums. Beļģija nekad vairs nebūs tāda kā iepriekš,” atzīst kāds Briseles iedzīvotājs Džaels.

Foto: sēras un drošības pasākumi Briselē pēc terorakta

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl