Komentāri

Lielākajā Briseles lidostā un metro sarīkot teroraktus teroristiem tiešām izdevies par spīti pastiprinātajiem drošības pasākumiem, kas ieviesti Briselē. Kā šobrīd situāciju vērtē tur esošie Latvijas valstspiederīgie? 

“Parasti lidostas virzienā plūst satiksmes straumes – trešdienas rītā ielas ir tukšākas. Ja teroristu mērķis bija traucēt ikdienas dzīvi, tas ir izdevies,” stāsta Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Taču, ja mērķis bija iedzīvotājos iedzīt paniku, – tas nav izdevies,” uzskata Kariņš.

Viņš atzīst, ka sajūtas viennozīmīgi nav patīkamas – ir skaidra apziņa, ka visā Eiropā ir zināma nedrošība.

“Kur tad tagad vairs ir pilnīgi droši? Vienkārši aiziet uz restorānu, staigāt pa ielu, izmantot sabiedrisko transportu – viņiem daļēji izdodas izjaukt mūsu miera sajūtu,” komentē Kariņš.

Foto – par Briseli sēro visa pasaule:

FOTO: cilvēku pūļi, panika, ievainotie – traģiskā diena Briselē

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl