Komentāri
Teroristi no “Islāma valsts” uzņēmušies atbildību par teroraktu Londonā

Teroristiskais grupējums “Daesh” jeb “Islāma valsts” uzņēmies atbildību par Londonas teroraktu, kurā gāja bojā septiņi cilvēki un vēl 48 tika ievainoti.

Pagaidām gan džihādistu grupējums nav sniedzis nevienu pierādījumu par saistību ar notikušo.

Atgādinām, ka naktī uz svētdienu Londonas centrā notika divi terorakti. Uz Londonas tilta gājējos iebrauca mikroautobuss. Pēc tam transportlīdzeklī esošie trīs uzbrucēji devās uz tirgu “Borough Market”, kur sadūra vairākus cilvēkus. Policija uzbrucējus nošāva notikuma vietā. Aizdomās par saistību ar teroraktu aizturēti 12 cilvēki.

FOTO no uzbrukuma vietas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl