Teroristi izplata jaunu video, kurā apliecina, ka notriekuši Krievijas lidmašīnu

0 Komentāru
Teroristi izplata jaunu video, kurā apliecina, ka notriekuši Krievijas lidmašīnu

Džihādisti video paziņojumā sestdien, 7. novembrī, no jauna apliecinājuši, ka tieši viņi pirms nedēļas notriekuši Krievijas lidmašīnu ar atpūtniekiem, kuri lidoja mājup no Ēģiptes.

Lai gan pagaidām oficiālie izmeklēšanas rezultāti viņu teikto nav apstiprinājuši, arvien vairāk valstu atceļ avioreisus no Ēģiptes un ievieš jaunus piesardzības pasākumus, kas tūkstošiem atpūtnieku liek aizkavēties kūrortos. Šarmelšeihas lidostā tūristi sūdzas par haosu un nepietiekamo informāciju.

Krievijas tūriste:

Viņi teica, ka nedrīkstam līdzi ņemt nekādu bagāžu. Tas nozīmē, ka mums tagad jāmeklē, kur to nolikt – bet es nezinu, kur. Saka, lai uzrakstām savas adreses, un viņi mūsu mantas kaut kā nogādās Krievijā, bet kā un kurš to darīs? Laikam jau būs jāatvadās no savām mantām pavisam.

Jaunākie dati liecina, ka šobrīd Ēģiptē uzturas aptuveni 79 tūkstoši Krievijas pilsoņu un 20 tūkstoši britu – lielākā daļa Hurgadā un Šarmelšeihā.

Pēc Krievijas lidmašīnas katastrofas un fakta, ka vairākas valstis pārtraukušas lidojumus uz Šarmelšeihu, Ēģiptes lidostās palielinās haoss.

0 Komentāru