Komentāri
Teroristi izplata jaunu video, kurā apliecina, ka notriekuši Krievijas lidmašīnu

Džihādisti video paziņojumā sestdien, 7. novembrī, no jauna apliecinājuši, ka tieši viņi pirms nedēļas notriekuši Krievijas lidmašīnu ar atpūtniekiem, kuri lidoja mājup no Ēģiptes.

Lai gan pagaidām oficiālie izmeklēšanas rezultāti viņu teikto nav apstiprinājuši, arvien vairāk valstu atceļ avioreisus no Ēģiptes un ievieš jaunus piesardzības pasākumus, kas tūkstošiem atpūtnieku liek aizkavēties kūrortos. Šarmelšeihas lidostā tūristi sūdzas par haosu un nepietiekamo informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas tūriste:

Viņi teica, ka nedrīkstam līdzi ņemt nekādu bagāžu. Tas nozīmē, ka mums tagad jāmeklē, kur to nolikt – bet es nezinu, kur. Saka, lai uzrakstām savas adreses, un viņi mūsu mantas kaut kā nogādās Krievijā, bet kā un kurš to darīs? Laikam jau būs jāatvadās no savām mantām pavisam.

Jaunākie dati liecina, ka šobrīd Ēģiptē uzturas aptuveni 79 tūkstoši Krievijas pilsoņu un 20 tūkstoši britu – lielākā daļa Hurgadā un Šarmelšeihā.

Pēc Krievijas lidmašīnas katastrofas un fakta, ka vairākas valstis pārtraukušas lidojumus uz Šarmelšeihu, Ēģiptes lidostās palielinās haoss.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl