Terorisma ēnā: pērn Eiropā aizturēti 700 cilvēki

1 komentārs
Terorisma ēnā: pērn Eiropā aizturēti 700 cilvēki

Eiropā ik gadu arvien vairāk cilvēku tiek arestēti, pamatojoties uz aizdomām par saistību ar islāma terorismu, pavēstījis Eiropols.

Pagājušajā gadā varasiestādes aizturējušas vairāk nekā 700 cilvēku, kamēr pirms trīs gadiem aizturēti nepilni četri simti cilvēku.

Eiropola paziņojumā norādīts, ka pērn islāmisti realizējuši 13 uzbrukumus, no kuriem seši bijuši tieši saistīti ar teroristisko grupējumu “Islāma valsts”. Tajos bojā gājuši 135 cilvēki.

Eiropols norādījis, ka lielākos draudus rada kaujinieki, kas Eiropā atgriežas no tādām valstīm kā Sīrija.

Ziņojumā arī norādīts, ka propagandas izplatīšanai un kaujinieku vervēšanai teroristiskie grupējumi aktīvi izmanto internetu un sociālos tīklus.

TOP komentāri

  • Roberts Valenburgs
    0 0 0

    Roberts Valenburgs

    Nopietni? 100%kad noteikti patiesais skaitlis ir savādāks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl