Terorisma ēnā: pērn Eiropā aizturēti 700 cilvēki

1 komentārs
Terorisma ēnā: pērn Eiropā aizturēti 700 cilvēki

Eiropā ik gadu arvien vairāk cilvēku tiek arestēti, pamatojoties uz aizdomām par saistību ar islāma terorismu, pavēstījis Eiropols.

Pagājušajā gadā varasiestādes aizturējušas vairāk nekā 700 cilvēku, kamēr pirms trīs gadiem aizturēti nepilni četri simti cilvēku.

Eiropola paziņojumā norādīts, ka pērn islāmisti realizējuši 13 uzbrukumus, no kuriem seši bijuši tieši saistīti ar teroristisko grupējumu “Islāma valsts”. Tajos bojā gājuši 135 cilvēki.

Eiropols norādījis, ka lielākos draudus rada kaujinieki, kas Eiropā atgriežas no tādām valstīm kā Sīrija.

Ziņojumā arī norādīts, ka propagandas izplatīšanai un kaujinieku vervēšanai teroristiskie grupējumi aktīvi izmanto internetu un sociālos tīklus.

TOP komentāri

  • Roberts Valenburgs
    0 0 0

    Roberts Valenburgs

    Nopietni? 100%kad noteikti patiesais skaitlis ir savādāks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl