Terorisma draudi Lībijā – kā tie var ietekmēt mūs? Rietumvalstu līderi diskutē Vīnē

Komentāri

Pirmdien, 16. maijā, Vīnē ieradās vadošie pasaules ārpolitikas veidotāji, lai spriestu par pieaugošo draudu līmeni Eiropas dienvidu pievārtē Lībijā.

Ziemeļāfrikas valsts kopš tā ilggadējā diktatora Muamara Kadafi gāšanas joprojām ir politiski nestabila. Tajā paralēli darbojas divas valdības, un šo situāciju izmanto teroristiskais grupējums Daesh jeb Islāma valsts. Tiek lēsts, ka Lībijā atrodas jau aptuveni 5000ši šīs organizācijas kaujinieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, Lībija ir viens no galvenajiem punktiem, pa kuriem bēgļi ierodas Eiropā. Tāpēc, klātesot arī ASV valsts sekretāram, diplomāti un ministri Vīnē cer vienoties par starptautisku atbalstu Lībijas varai, ja tā spēs noformulēt, kas tieši ir nepieciešams cīņai ar teroristiem.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl