Komentāri
Teroraktu satricinātajā Francijā novērsts jauns teroristu uzbrukums
FOTO: LETA

Orleānas reģionā, uz dienvidiem no Francijas galvaspilsētas Parīzes, saistībā ar plānotu teroraktu aizturētas divas personas.

Francijas iekšējās izlūkošanas dienests informē, ka 20 un 24 gadus vecie Francijas pilsoņi plānojuši pret valsts amatpersonām vērstus uzbrukumus.

Amatpersonas informē, ka abi aizturētie bija nodibinājuši kontaktus ar Francijas džihādistu Sīrijā.  Viens no aizturētajiem atzinis, ka viņi plānoja veikt pret karavīriem, policiju un valsts pārstāvjiem.

Kopš pagājušajā mēnesī Parīzē sarīkotajiem teroraktiem ieviestā ārkārtas stāvokļa iebraukšana Francijā ir liegta vairāk nekā trīs tūkstošiem cilvēku.

Jau vēstīts, ka 13 novembrī Parīzē un tās piepilsētā Sendenī notika vairāki teroristu uzbrukumi, kuros dzīvību zaudējuši 130 cilvēki, bet vairāk nekā 350 ir ievainoti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl