Teroraktu Londonā pie mošejas sarīkojis kāds 47 gadus vecs četru bērnu tēvs

1 komentārs
Teroraktu Londonā pie mošejas sarīkojis kāds 47 gadus vecs četru bērnu tēvs
AFP/SCANPIX

Kļuvis zināms uzbrucēja vārds, kurš svētdienas vakarā Londonā pie kādas mošejas sarīkoja teroraktu, ar mikroautobusu iebraucot musulmaņu pūlī. Uzbrukumā mira viens cilvēks, bet vēl desmit ievainoti.

Britu mediji noskaidrojuši, kas uzbrukumu īstenojis 47 gadus vecais četru bērnu tēvs Darens Osborns. Viņš tika aizturēts notikuma vietā. Osborns nav bijis drošības dienestu redzeslokā. Turklāt, domājams, ka viņš rīkojās viens.

Osborna kaimiņi stāsta, ka vīrietis bijis savrups un nedraudzīgs, taču nebija iedomājušies, ka viņš ko tādu ir spējīgs pastrādāt.

Edvars Gārdners
TERORISTA KAIMIŅŠ

Mēs, musulmaņi, dzīvojām viņam kaimiņos. Viņš taču varēja arī mums uzbrukt…, mans vīrs ar viņu dažkārt mēdza uzsākt sarunu, piedāvāja bērniem atnākt uz vakariņām, bet viņš vienmēr atteicās, bija strups. Domājām, ka viņš vienkārši ir nerunīgs, bet neienāca prātā, ka patiesībā viņš bija rasists.

Londonas policija paziņojusi, ka uzbrucējs aizturēts aizdomās par terorakta īstenošanu un plānošanu, kā arī par slepkavību un slepkavības mēģinājumu.

TOP komentāri

  • KUKU
    0 0 0

    KUKU

    Ja es rakstīšu savu viedokli - uzreiz tikšu sadaļā rasists un tikšu diskrimininēts (rietumeiropa tas ir pieņemami)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl