Teroraktu draudu līmenis Francijā ir ļoti augsts, paziņo Olands

Komentāri
Teroraktu draudu līmenis Francijā ir ļoti augsts, paziņo Olands
FOTO: LETA

Francijā pastāv “ļoti augsts” teroraktu draudu līmenis, otrdien, 20. decembrī, paziņojis prezidents Fransuā Olands, piebilstot, ka, ņemot vērā situācijas nopietnību, valstī tiek īstenota vērienīga drošības operācija.

Francija, kas pēdējo divu gadu laikā pieredzējusi vairākus asiņainus teroristu uzbrukumus, “zina, cik svarīgi būt vienotiem” teroraktu draudu priekšā, apliecinot solidaritāti un līdzjūtību Vācijai saistībā ar slaktiņu Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā, pauda Olands.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētku laikā tiks pastiprinātu drošības pasākumi “visās vietās, cik vien tālu iespējams, konkrēti, Ziemassvētku tirdziņos un citās pulcēšanās vietās”, viņš piebilda.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl