Terorakts Londonā: britu policija nosauc trešā uzbrucēja vārdu

Komentāri

Britu varasiestādes paziņojušas trešā uzbrucēja vārdu, kurš kopā ar diviem jau noskaidrotajiem teroristiem Londonas centrā nogalināja septiņus cilvēkus.

Lielbritānijas policija kā trešo vainīgo identificējusi 22 gadus veco marokāņu izcelsmes Itālijas pilsoni Jusufu Zagbu. Viņš nav bijis vietējās policijas redzeslokā, taču savulaik aizturēts Boloņas lidostā par iespējamu teroristu atbalstīšanu. Šodien Londonā un daudzviet citur pasaulē cilvēki vienojās klusuma brīžos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka trīs vīru grupējums naktī uz svētdienu izdzēsa septiņas dzīvības un ievainoja teju 50 cilvēkus – vairāki no viņiem vēl ir smagā stāvoklī.

Kritikas vilnis gan pāršalcis arī pašām varasiestādēm par iespējamu brīdinājumu ignorēšanu. Tapis zināms, ka par vienu no uzbrucējiem – Huramu Šazadu Butu, drošības dienesti interesējušies jau iepriekš. Viņš arī redzams dokumentālajā filmā “Džihādists kaimiņos”, nesot teroristu grupējuma “Daesh” karogu.

Varasiestādes gan uzstāj, ka konkrētu pierādījumu par Buta nodomiem īstenot uzbrukumus neesot bijis.

Foto no notikuma vietas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl