Terorakts Londonā: britu policija nosauc trešā uzbrucēja vārdu

Komentāri

Britu varasiestādes paziņojušas trešā uzbrucēja vārdu, kurš kopā ar diviem jau noskaidrotajiem teroristiem Londonas centrā nogalināja septiņus cilvēkus.

Lielbritānijas policija kā trešo vainīgo identificējusi 22 gadus veco marokāņu izcelsmes Itālijas pilsoni Jusufu Zagbu. Viņš nav bijis vietējās policijas redzeslokā, taču savulaik aizturēts Boloņas lidostā par iespējamu teroristu atbalstīšanu. Šodien Londonā un daudzviet citur pasaulē cilvēki vienojās klusuma brīžos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka trīs vīru grupējums naktī uz svētdienu izdzēsa septiņas dzīvības un ievainoja teju 50 cilvēkus – vairāki no viņiem vēl ir smagā stāvoklī.

Kritikas vilnis gan pāršalcis arī pašām varasiestādēm par iespējamu brīdinājumu ignorēšanu. Tapis zināms, ka par vienu no uzbrucējiem – Huramu Šazadu Butu, drošības dienesti interesējušies jau iepriekš. Viņš arī redzams dokumentālajā filmā “Džihādists kaimiņos”, nesot teroristu grupējuma “Daesh” karogu.

Varasiestādes gan uzstāj, ka konkrētu pierādījumu par Buta nodomiem īstenot uzbrukumus neesot bijis.

Foto no notikuma vietas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl