Terora trauksme Briselē turpinās

Komentāri
Terora trauksme Briselē turpinās
AP/SCANPIX

Briselē turpinās maksimālie drošības pasākumi saistībā ar reāliem terora draudiem. Tiek ziņots, ka lēmumu slēgt pilsētas metro un izvietot ielās armijas spēkus rosinājusi informācija, ka vairāki aizdomās turamie kuru katru brīdi var sarīkot terora uzbrukumu Briselei.

Pilsētas centrs ir gandrīz tukšs, kamēr policija šobrīd cenšas notvert iespējamos teroristus, tostarp Salehu Abdeslamu, kurš saistīts ar Parīzes teroraktu rīkošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pastāvot bažām, ka ar spridzekļiem un ieročiem bruņotie teroristi var veikt uzbrukumu, Briselē atcelti desmitiem sabiedrisku pasākumu, lai novērstu plašas publikas pulcēšanos vienuviet.

Foto!

Beļģijas valdība svētdien gatavojas lemt par drošības pasākumu turpināšanu arī nākamnedēļ. Vēl nav zināms, vai darbu atsāks metro, tāpēc daudzi iedzīvotāji gatavojas rīt palikt mājās. Vēl nav arī skaidrs, vai darbu Beļģijā rīt atsāks skolas un bērnudārzi, taču šo lēmumu izglītības ministrs atstājis pašvaldību amatpersonu ziņā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl