Teju pusi aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ļoti satrauc Krievijas agresija Kerčas šaurumā

Krievijas agresija pret Ukrainu, uzbrūkot Ukrainas kuģiem Kerčas šaurumā, satrauc visu pasauli. Reakcijas no valsts vīriem ir dažādas, un noskaidrots arī, – kā notikušo vērtē Latvijas iedzīvotāji.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • labvēlis

  labvēlis

  Nez,kas tā ir par pusi? Amerikāņu d... laizītāji? Es neesmu Krievijas fans,bet robežpārkāpēji ir jāsoda.Kas notiktu ASV teritoriālajos ūdeņos?
 • skorpioms

  skorpioms

  Protams ,kad jebkuru satrauc KARA DAFBĪBA EIROPĀ.....un varu atgādināt vsiiem INTELEĢENTAJIEM IDIOTIEM,kad visu šo MURGU IESĀKA ASV UN NATO....,kuri 1999 gadā sāka boimbordēt BELGRADU....kur ASV bumvedēji bez jebkādiem paskaidrojumiem vairākas nedēļas bombardēja Belgradu...kur tika nogalināti 2000 civiliedzīvotāji.......Tad pat neveins NEIEPĪKSTĒJĀS......Un tieši ASV uzsāka reālu KARU EIROPĀ,,,.,,,un tagad to turpina ar UKARAINAS ASINAINO REZĪMA ROKĀM ..........TĀ KA PADOMĀJIET ,KURŠ IR PASAULES AGRESORS .....tie ir ASV UN NATO...kuri ir iesākuši KRUSTU GĀJIENUS PAR CILVĒKU UN DABAS RESURSIEM...un UKRAINA KRIEVIJA ir bagāta gan ar cilvēku ,gan dabas resursiem......KURI INTERESĒ ASV UN NATO....
 • Jānis Sarkans

  Jānis Sarkans

  Jā Latvijai tas nu gan ir ļoti svarīģi.Krieviem vajadzēja tos Ukrainas kuģus vienkārši sašaut un noslīcināt lai ir miers.
 • Zoya Polynova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!