Teju pusi aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ļoti satrauc Krievijas agresija Kerčas šaurumā

5 komentāri

Krievijas agresija pret Ukrainu, uzbrūkot Ukrainas kuģiem Kerčas šaurumā, satrauc visu pasauli. Reakcijas no valsts vīriem ir dažādas, un noskaidrots arī, – kā notikušo vērtē Latvijas iedzīvotāji.

Lūgti paust viedokli par savām sajūtām, domājot par pēdējo dienu notikumiem Ukrainā, 10 punktu skalā vidējais vērtējums ir 5,6 punkti.

43% “Kantar TNS” aptaujāto atzīst, ka situācija viņus satrauc visaugstākajā mērā, dodot atzīmi septiņi un vairāk.

Vidēju satraukumu paudusi piektā daļa iedzīvotāju, bet 30% atzīst, ka viņus īpaši šī situācija Ukrainā neuztrauc. Vēl 4% saka, ka nemaz nav informēti par notikumiem Ukrainā.

TOP komentāri

 • labvēlis
  +1 +1 0

  labvēlis

  Nez,kas tā ir par pusi? Amerikāņu d... laizītāji? Es neesmu Krievijas fans,bet robežpārkāpēji ir jāsoda.Kas notiktu ASV teritoriālajos ūdeņos?
 • skorpioms
  +1 +1 0

  skorpioms

  Protams ,kad jebkuru satrauc KARA DAFBĪBA EIROPĀ.....un varu atgādināt vsiiem INTELEĢENTAJIEM IDIOTIEM,kad visu šo MURGU IESĀKA ASV UN NATO....,kuri 1999 gadā sāka boimbordēt BELGRADU....kur ASV bumvedēji bez jebkādiem paskaidrojumiem vairākas nedēļas bombardēja Belgradu...kur tika nogalināti 2000 civiliedzīvotāji.......Tad pat neveins NEIEPĪKSTĒJĀS......Un tieši ASV uzsāka reālu KARU EIROPĀ,,,.,,,un tagad to turpina ar UKARAINAS ASINAINO REZĪMA ROKĀM ..........TĀ KA PADOMĀJIET ,KURŠ IR PASAULES AGRESORS .....tie ir ASV UN NATO...kuri ir iesākuši KRUSTU GĀJIENUS PAR CILVĒKU UN DABAS RESURSIEM...un UKRAINA KRIEVIJA ir bagāta gan ar cilvēku ,gan dabas resursiem......KURI INTERESĒ ASV UN NATO....
 • Maris Ody

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl