“Tas ir cilvēks, kurš saucis sievietes par cūkām”. Cīņa par ASV prezidenta amatu rit pilnā sparā

0 Komentāru
“Tas ir cilvēks, kurš saucis sievietes par cūkām”. Cīņa par ASV prezidenta amatu rit pilnā sparā
AFP/LETA

Aizvadīta pirmā no trijām ASV prezidenta amata kandidātu debašu kārtām. Ne Hilarija Klintone, ne Donalds Tramps neskopojās ar pārmetumiem viens otram, kā arī norādīja uz nepilnībām konkurenta vīzijās par Amerikas nākotni.

ASV prezidenta krēsla kandidāti diskutēja par dažādiem ar ekonomiku un aizsardzību saistītiem tematiem.

Republikāņu izvirzītais Tramps debatēs arī vairākkārt akcentēja Klintones negatavību vadīt Amerikas Savienotās Valstis, taču Klintone pārmetumus metās atspēkot, norādot uz Trampa aizskarošajiem izteikumiem savā kampaņā līdz šim.

“Viņai trūkst stājas. Viņai nav izturības. Es jau esmu teicis, ka viņai trūkst izturības, un es neticu, ka viņai tāda ir. Lai būtu par šīs valsts prezidentu, nepieciešama milzu izturība,” norādījis Tramps.

“Viņš centās pāriet no stājas uz izturību. Bet tas ir cilvēks, kurš saucis sievietes par cūkām un suņiem, kurš apgalvojis, ka grūtniecība rada neērtības darba devējiem, kurš uzskata, ka sievietes nav pelnījušas līdzvērtīgu darba samaksu, ja vien viņas nestrādā tikpat labi kā vīrieši,” paudusi Klintone.

Pēc debatēm eksperti nebija vienisprātis par to, kurš šodienas viedokļu apmaiņā ņēmis virsroku, taču vairums svaru kausus nosliekuši tieši Klintones pusē.

0 Komentāru