“Tas bija ļoti baisi!” Jaunākā informācija par slaktiņu Lasvegasā

Komentāri

ASV pilsētā Lasvegasā notikusi lielākā masu apšaude valsts vēsturē. Uzbrucējs no viesnīcas numuriņa raidījis automātiskā ieroča ložu šalti uz brīvdabas koncerta apmeklētājiem, nogalinot vismaz 50, bet ievainojot vairāk nekā 400 cilvēku.

Specvienības viņu drīz pēc apšaudes atradušas, bet vīrietis jau bija izdarījis pašnāvību. Līdzās viņam uzieti desmit automātiskie ieroči.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Masu slepkavības pastrādājis kāds 64 gadus vecs Lasvegasas iedzīvotājs Stīvens Pedoks. Uzbrukumu viņš veicis, šaujot no Mendelej-Bejas viesnīcas 32. stāva. Koncerts notika netālu no šīs viesnīcas.

Aculiecinieks

Pēkšņi mēs ar sievu sapratām, ka notiek apšaude un burtiski pieplakām pie zemes. Teicu viņai, ka mums jāskrien prom, bet tad redzējām meiteni, kurai trāpīts vaigā un viņa asiņoja. Tas viss bija ļoti, ļoti baisi!

Pēc notikušā vēl vairākas stundas Lasvegasas centrs palika pilnībā slēgts, tagad pilsētā patrulē simtiem policistu.

Drošības spēki un glābēji pašlaik palīdz cietušos nogādāt slimnīcās un izmeklē uzbrukuma motīvus. Mediķi ziņo, ka daudzi cilvēki savainoti smagi un atrodas kritiskā stāvoklī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl