“Tas bija ļoti baisi!” Jaunākā informācija par slaktiņu Lasvegasā

Komentāri

ASV pilsētā Lasvegasā notikusi lielākā masu apšaude valsts vēsturē. Uzbrucējs no viesnīcas numuriņa raidījis automātiskā ieroča ložu šalti uz brīvdabas koncerta apmeklētājiem, nogalinot vismaz 50, bet ievainojot vairāk nekā 400 cilvēku.

Specvienības viņu drīz pēc apšaudes atradušas, bet vīrietis jau bija izdarījis pašnāvību. Līdzās viņam uzieti desmit automātiskie ieroči.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Masu slepkavības pastrādājis kāds 64 gadus vecs Lasvegasas iedzīvotājs Stīvens Pedoks. Uzbrukumu viņš veicis, šaujot no Mendelej-Bejas viesnīcas 32. stāva. Koncerts notika netālu no šīs viesnīcas.

Aculiecinieks

Pēkšņi mēs ar sievu sapratām, ka notiek apšaude un burtiski pieplakām pie zemes. Teicu viņai, ka mums jāskrien prom, bet tad redzējām meiteni, kurai trāpīts vaigā un viņa asiņoja. Tas viss bija ļoti, ļoti baisi!

Pēc notikušā vēl vairākas stundas Lasvegasas centrs palika pilnībā slēgts, tagad pilsētā patrulē simtiem policistu.

Drošības spēki un glābēji pašlaik palīdz cietušos nogādāt slimnīcās un izmeklē uzbrukuma motīvus. Mediķi ziņo, ka daudzi cilvēki savainoti smagi un atrodas kritiskā stāvoklī.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl