Tallinas slimnīcā nogādātajiem ķīniešiem nav konstatēts koronavīruss

24 komentāri
Tallinas slimnīcā nogādātajiem ķīniešiem nav konstatēts koronavīruss
ZUMAPRESS/SCANPIX

Piektdien, 31. janvārī, Tallinas Centrālajā slimnīcā no kādas viesnīcas tika nogādāti divi ķīniešu tūristi aizdomās par koronavīrusu. Kā ap plkst. 14.00 paziņoja Igaunijas Veselības pārvalde, tūristiem neesot konstatēts koronavīruss.

Igaunijas Veselības departamenta neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas vadītājs Martins Kadai laikrakstam “Postimees” pastāstīja, ka ķīniešu tūristi piekrita ātrās palīdzības izsaukšanai, kas ir nepieciešama formalitāte, un pilnībā sadarbojās ar mediķiem.

Slimnīcā veiktās pārbaudes apstiprinājušas, ka cilvēki ir pavisam veseli. Tūristi pēc apskates pametuši slimnīcu.

Vienlaikus Kadai mudina Igaunijas iedzīvotājus saglabāt mieru un atbildīgi izturēties pret valsts veselības aprūpes resursu izmantošanu.

Iepriekš jau vēstīts, ka Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa uzliesmojumā ir pieaudzis līdz 213 cilvēkiem, savukārt apstiprināto infekcijas gadījumu skaits ir palielinājies līdz 9692, piektdien paziņoja valdība.

No 43 jaunajiem nāves gadījumiem pēdējās diennakts laikā 42 ir reģistrēti uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē, ziņoja Nacionālā veselības komisija.

43 jauni nāves gadījumi ir lielākais to skaita pieaugums vienā diennaktī.

Pēdējās diennakts laikā arī apstiprināti 1982 jauni infekcijas gadījumi. Vēl 102 000 cilvēku atrodas medicīniskā novērošanā ar iespējamiem šī vīrusa izraisītas respiratorās slimības simptomiem.

Karte: Bīstamā koronavīrusa izplatība pasaulē

24 komentāri